Tatoo Studio Szczecin - dlaczego akurat my?

W czasach gimnazjalno - licealnych "dziarę" chciał mieć prawie każdy. Nic w tym dziwnego, gdyż w tamtych czasach wiązała się ona z niezależnością, wyjątkowością, ale też... ze zgodą rodziców. Dziś wiele z tych osób nie chce już jej mieć. Ludzie ci założyli rodziny, ustatkowali się pod kątem zawodowym, a także - w jakiś sposób - zdefiniowali swój światopogląd w kontekście wielu różnych spraw. Dziś liczba osób, które chce je nadal mieć, spadła do absolutnego minimum. I dobrze!
Tatuaż - tak, chcę go mieć!

Nasze Tatoo Studio Szczecin działa dla ściśle określonej grupy osób. Są to ludzie, którzy wiedzą czego chcą i którzy - uczestnicząc w życiu społecznym - mają swój niepowtarzalny, wręcz "wyrobiony" światopogląd. Jesteśmy studiem tatuażu, które oferuje swoim Klientom coś więcej, niż tylko wspomnianą na wstępie "dziarę". Może właśnie dlatego nie zamykamy się jedynie na ściśle określonych wzorach, lecz stawiamy również na komunikację z Klientem. To dzięki niej tworzymy dzieła sztuki, które w nadzwyczajny sposób odnoszą się do konkretnej osoby. Jesteśmy marką, a nie firmą i właśnie to zobowiązuje nas do wyjątkowych rzeczy. Czy również i Ty chcesz mieć swój niepowtarzalny, wyjątkowy tatuaż?

Sztuka, to drugorzędna rzecz, ale...

Tworząc nasze studio, stale dbaliśmy o to, by nasza twórczość była odbierana przez innych w kategorii dzieła sztuki. Teraz wiemy, że był to błąd. Naszym celem nie jest tworzenie "ładnych tatuaży", bo te można znaleźć w... paczkach chipsów. Chcemy tworzyć i tworzymy tatuaże, które - dosłownie - wgniatają w fotel. Są to niezwykłe, często bardzo złożone projekty, które wyróżniają się czymś więcej, niż tylko grubością kreski lub intensywnością koloru. Jeśli nasz Klient jest zdeklarowanym rockandrollowcem, to musi on to wyrazić świetnym, ale i mocnym w wymowie tatuażem. Z naszego punktu widzenia, to właśnie takie projekty są prawdziwymi dziełami sztuki. I to z nich jesteśmy dumni najbardziej!

Sprawdzamy, kontrolujemy, badamy

Nasze profesjonalne Tatoo Studio Szczecin od lat dba o to, by nasi Klienci czuli się w nim komfortowo. Między innymi to właśnie dlatego wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nasza praca jest w pełni bezpieczna dla każdego z nich! Dokładamy wszelkich starań, by w trakcie zabiegu stosować wyłącznie sprawdzone i atestowane tusze. Co więcej, na specjalne życzenie naszych Klientów możemy wykonać test, który da jednoznaczną odpowiedź na to, czy wybrany tusz faktycznie wywoła reakcję uczuleniową. Patrząc się jednak od strony statystycznej, reakcje te dotykają jedynie niewielkiego promila tatuowanych osób. Co więcej, dotyczą one wyłącznie tuszu czerwonego i żółtego, które w praktyce są dość rzadko stosowane.

Jesteśmy rzetelni i jest to naszą zaletą!

Wszystkie zrealizowane przez nas projekty, charakteryzują się wysokim poziomem profesjonalizmu. Co ważne - w słowie tym nie tylko ujmujemy sam tatuaż, lecz również sposób, w jaki został on wykonany! Nasza profesjonalne Tatoo Studio Szczecin skupia się na tym, by nasi Klienci byli maksymalnie zadowoleni. Między innymi to właśnie dlatego prowadzimy rezerwację miejsc, realizujemy wspomniane już wcześniej testy, a także - na życzenie Klienta - udostępniamy skład wykorzystywanych przez nas tuszy. Nie jesteśmy półprofesjonalistami lub amatorami, którzy sami dobierają ich skład. Wręcz przeciwnie - dbamy o to, by każdy z naszych Klientów miał pełną świadomość tego, na co się decyduje. Zresztą cóż tu dużo mówić, tatuaż jest przecież pamiątką, która może pozostać na całe życie.

Jesteśmy otwarci

Każdy pracownik naszego Tatoo Studio Szczecin jest otwarty na innych ludzi. Jeśli mają Państwo ciekawy projekt tatuażu, to z radością go zrealizujemy. Od lat zauważamy, że najbardziej kreatywnymi tatuatorami są... właśnie nasi Klienci. To oni są odpowiedzialni za tworzenie projektów, które - naszym zdaniem - są najciekawsze i najbardziej pomysłowe. Zresztą nic w tym dziwnego - są to przecież osoby z bardzo bogatą historią i świadomością, że chcą one w ten sposób wyrażać siebie, a co za tym idzie - również swoją niepowtarzalność. Na marginesie chcemy podkreślić, że przez cały czas istnienia naszej działalności, mieliśmy kontakt z fascynującymi ludźmi. I właśnie dlatego kochamy naszą pracę.

Podsumowując, nasze Tatoo Studio Szczecin to coś więcej, niż zwykłe studio tatuażu. To zespół, który najbardziej ceni sobie możliwość spotkania z innym, fascynującym człowiekiem. I właśnie dlatego jesteśmy gotowi realizować dla Państwa najbardziej wymagające projekty.

Skontaktuj się

Adres
ul.Langiewicza 21/9
Szczecin
70-263
+48503502106
zoo.konsta@gmail.com